LAJME
  17.09.2021

  Bllokohen protestuesit në Tetovë, nuk lejohen të shkojnë tek zyrat e BDI-së

  Pasditen e sotme kanë vazhduar protestat rreth tragjedisë në spitalin modular në Tetovë. Protestuesit me pankarta në duar u nisën…
  VENDI
  17.09.2021

  Protestuesit: Të jep dorëheqje Qeveria dhe kryetarja e Tetovës

  Protestuesit pasditen e sotme kanë vazhduar ta shprehin revoltën e tyre para godinës së Komunës së Tetovës. Pas tragjedisë në…
  LAJME
  17.09.2021

  Familjarët e viktimave të tragjedisë në Tetovë, gjuajnë me vezë zyret e Komunës

  Sot po mbahet një protest e familjarëve të 14 viktimave nga tragjedia e Tetovës, të cilët po kërkojnë drejtësi për…
  LAJME
  17.09.2021

  Tragjedia në Tetovë – Familjarët e viktimave: Erdhi dita që as në spital nuk kemi siguri

  Sot po mbahet një protest e familjarëve të 14 viktimave nga tragjedia e Tetovës, të cilët po kërkojnë drejtësi për…
  LAJME
  17.09.2021

  Tragjedia në spitalin modular, nis protesta në Tetovë

  Në Tetovë pasditen e sotme ka nisur protesta pas tragjedisë në Tetovë, ku pas shpërthimit të spitalit modular jetë kanë…
  LAJME
  17.09.2021

  Filipçe: Spitalet modulare, të paevitueshme gjatë pandemisë

  Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot deklaroi se autoritetet më herët kanë kryer të gjitha kontrollet e spitaleve modulare, shkruan…
  LAJME
  17.09.2021

  Filipçe: Nga tetori, e nevojshme certifikata me dy doza të vaksinës

  Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe sot tha se pritet që nga muaji tetori për të hyrë në objekte gastronomike dhe…
  LAJME
  17.09.2021

  Mariçiç: Nuk kemi biseduar për transferimin e grupit të Kumanovës në Kosovë

  Ministri i Drejtësisë, Bojan Mariçiç sot tha se nuk është biseduar me autoritetet kosovare për transferimin e mundshëm të të…

  VENDI

   17.09.2021

   FC Shkupi, të dielën në Çair ndaj Borecit

   17.09.2021

   Ish futbollisti i Juves: Tani Milani është më i fortë

   17.09.2021

   “Zonja e Vjetër” interesohet për sulmuesin e Arsenalit

   17.09.2021

   Toronto Reptors, rikthehet në Kanada

   17.09.2021

   Januzaj: Dhamë maksimumin, por nuk e morrën fitoren  

   17.09.2021

   Laporta shfrytëzon lidhjet me Raiolën për të afruar Pogba-n?

   17.09.2021

   Real Madridi spalosi fanellat e “treta” pë këtë sezon

   17.09.2021

   Mësohet se kush pagohet më shumë te Bajerni

   17.09.2021

   VIDEO / Ozil, shënon gol pas pritjes 3 vjeçare

   17.09.2021

   UEFA caktoi futbollistin më të mirë të javës së parë

   BOTA